Zimní vandr by si povídání zasloužil, ale s tolika resty za letošní rok by byla škoda neukázat alespoň fotky, protože povídání s vysokou pravděpodobností nebude.
I zima, mírná jako poslední roky u nás, může být nádherným obdobím pro vandr. Hlavně, pokud se vyvede jako nám. Sluníčko a teploty pohybující se přes den těsně nad nulou a v noci těsně pod nulou. Méně, něž -3°C v noci můj teploměr nenaměřil.
Lehce zasněžená krajina, ledově chladivé prameny nebo teploučko a parádní brzká večeře v restauraci Grůň. Noční povídání s mísním turistou, který pravidelně chodí na vycházky do okolí a i po tmě trefí bez světla, jak krajinu zná. Ledová skluzavka z Hostýna místo cesty celé dva kilometry a davy lidí v polobotkách, snažících se na Hostýn vyškrábat…
To vše a nejen to byl letošní třídenní Vánoční vandr. Byl to čas strávený s přáteli a tím, co mě nejvíc naplňujě. Pobytem v přírodě.
Přeji i Vám čtenářům hodně zdraví a času na ty, které máte rádi i na to, co máte rádi nejen do roku 2025.

Uplne mi dtaci popis pocasi a klepu se jak ratlik.;-)
-3 stupne neni teplo.
Ale zavidim ti optimismus, ze je.
-10 neni teplo 😀 nebo -5, ficak, vlhko, snih do ksichtu… 😀
krásný fotky jako vždy!!!ale ta ledovka by mě zabila,seš dobrá!!!!!!
proto mivam v zime kapesni nesmeky 🙂 jinak by me mozna taky zabila:D
Nádhera, Hostýnsky mám moc ráda.
Nedivim se, maji sve kouzlo:)