V loni mě vzal můj tehdejší šéf Jarda s kamarádem na výlet na Sněžku. Vždycky jsem mu dávala tipy, kam na výlet, ale na Sněžku jsem poradit nedokázala, a tak jsem dostala pozvání na parádní výlet. A pak od Jardy vzešel nápad vyrazit ve třech k Šumavskému Černému jezeru, které by také moc rád viděl. A tak jsme nápad realizovali, ačkoli napoprvné, v létě, to nakonec nevyšlo. Nevadí, náhradní termín se našel a my mohli vyrazit na moji milovanou Šumavu!

 

DEN 1.

 

Ráno vstávám úplně uvařená. Ani studený vzduch z ventilačky nedokázal ochladit pokoj, kde spím natolik, aby v něm nebylo přetopeno. Vedro mě budí dlouho před 5:00 a pak už nemůžu usnout, tak jen ležím. Slyším, jak lehce poprchá, ale fronta postupuje dál na východ a za chvíli by mělo být po dešti. Ležet ale dlouho nedokážu, a tak vyskočím z postele, natěšená na dnešní výlet.

 

DEN 2.

 

Ráno vstávám poměrně dobře odpočatá. Taky jsem nechala včera ventilačku celý den, co jsme byli pryč, otevřenou, aby mi ložnice pěkně vychladla. I tak mi teploměr ukazovat 19°C, což je na spaní sice hodně, ale asi o 3°C méně, než včera.

 

 

Líbil se Vám článek a chcete jej sdílet?
Share on facebook
Facebook