Velikonoce letos připadly na termín 29.3 – 1.4. Původně jsem měla velké plány, ale nakonec jsem se musela spokojit s malými. Ačkoli pro mě vlastně byly pořád docela odvážné. 8 týdnů zpátky jsem si natrhla lýtkový sval na pravé noze a 6 týdnů zpátky mi ještě prasklo pár vláken. Jestli nových, nebo starých, to těžko říct, ale jestli to předtím bolelo hodně a dojít do práce byl nadlidský výkon, pak to bylo příšerné a dojít do práce bylo fyzicky nemožné.

 

Dostala jsem berle, v práci si zařidila práci z domu, a dva týdny jsem nechodila nikam. Snad jen do koupelny a do kuchyně, ale bez berlí ani krok. Natržený sval se hojí podle závažnosti asi 4-6 týdnů, může i víc. Vzhledem k tomu, že doktora v Úrazovce skoro pohoršilo, že ho otravuju s takovou banalitou, když mi evidentně nepraskla achilovka, naznala jsem, že jsem lehčí případ a byla hodná 6 týdnů. Do Velikonoc.

 

Ambice na velikonoční vandr jsem ještě neměla, přece jen jsem poslední týdny chodila bez bolesti jen do práce, po kanceláři a z práce, což nebylo víc než 3 kilometry za den, ale už jsem si troufla na několik procházek a dokonce i 10. km výlet. Vzhledem k situaci jsem to rozjela ve velkým a těšila se ven.


Procházka č.1.

NPP Dunajovické kopce.

 

Procházka č.2.
Miroslavský rybník.

 

Procházka č.3.
Ta už by se skoro dala nazvat krátkým výletem. Okruh z Olšan měl skoro 12 kilometrů.


Procházka č.4.
Ptačí park Kosteliska – Jarohněvický rybník

 

Líbil se Vám článek a chcete jej sdílet?
Share on facebook
Facebook